Sprawy różne
- Maurycy Orański
- Nōbelissimos
- Posty: 591
- Rejestracja: 16 paź 2023, 23:11
- Lokalizacja: Jerozolima
Re: Sprawy różne
Z Rotrii

z łaski Boga król i arcybiskup Jerozolimy,
Nobelissimos
- Aleksy I Komnen
- Autokratōr
- Posty: 941
- Rejestracja: 07 paź 2023, 18:57
- Lokalizacja: Bizancjum
Re: Sprawy różne
Herb był za duży i musiałem poszukać jak się dodaje BBCode na skalowany obrazek. Teraz wyświetla się już normalnie. Ale może sobie Król zmienić wymiary, starczy tam zmienić liczbę.
- Maurycy Orański
- Nōbelissimos
- Posty: 591
- Rejestracja: 16 paź 2023, 23:11
- Lokalizacja: Jerozolima
Re: Sprawy różne
Podoba mi się jak jest. Dziękuję Waszej Cesarskiej Mości.

z łaski Boga król i arcybiskup Jerozolimy,
Nobelissimos
- Aleksy I Komnen
- Autokratōr
- Posty: 941
- Rejestracja: 07 paź 2023, 18:57
- Lokalizacja: Bizancjum
Re: Sprawy różne
Muszę przyznać, że bardzo piękny herb ma Wasza Krolewska Mość. Jest herb rodowy, herb Templariuszy, korona cierniowa do tego herb Kardynalski. Świetne połączenieMaurycy Orański pisze: ↑17 maja 2026, 18:41 Podoba mi się jak jest. Dziękuję Waszej Cesarskiej Mości.
- Maurycy Orański
- Nōbelissimos
- Posty: 591
- Rejestracja: 16 paź 2023, 23:11
- Lokalizacja: Jerozolima
Re: Sprawy różne
Jego Świątobliwość wpadł na świetny pomysł wykorzystania realnego herbu Wielkiego Mistrza Zakonu Grobu Bożego.

z łaski Boga król i arcybiskup Jerozolimy,
Nobelissimos
- Aleksy I Komnen
- Autokratōr
- Posty: 941
- Rejestracja: 07 paź 2023, 18:57
- Lokalizacja: Bizancjum
Re: Sprawy różne
Ode mnie propozycja, aby poszukać jakiegoś zewnętrznego symulatora zbieżnego z realiami epokowymi Bizancjum, nie wiem, symulator tych wyścigów rydwanów, coś co jest darmowe i nieskomplikowane, a przez to nie wymaga żadnych większych prac wdrożeniowych, tylko założyć konta, opanować zasady i jazda.

- Aleksy I Komnen
- Autokratōr
- Posty: 941
- Rejestracja: 07 paź 2023, 18:57
- Lokalizacja: Bizancjum
Re: Sprawy różne
Samych wyścigów rydwanów mamy opracowany system. Możecie dołączyć. Jest pewien system który wpływa na to jak zespoły sprawują się podczas wyścigu. Starczy jak tylko weźmiecie i ustawicie sobie antypixel zespołu i wtedy jesteście kibicem.Vilarte pisze: ↑06 cze 2026, 14:26 Ode mnie propozycja, aby poszukać jakiegoś zewnętrznego symulatora zbieżnego z realiami epokowymi Bizancjum, nie wiem, symulator tych wyścigów rydwanów, coś co jest darmowe i nieskomplikowane, a przez to nie wymaga żadnych większych prac wdrożeniowych, tylko założyć konta, opanować zasady i jazda.
viewtopic.php?t=118
Przydałoby się zrobić wykaz świąt kiedy by można robić wyścigi. Myślę rocznica powstania Bizancjum, do tego może Wielkanoc, do tego nowy rok. Czy coś jeszcze ?