Sprawy różne

Tutaj okoliczni mieszkańcy od biedaka po patrycjuszy i służbę cesarską zbierają się do wspólnych, wesołych lub poważnych rozważań.
Awatar użytkownika
Maurycy Orański
Nōbelissimos
Posty: 591
Rejestracja: 16 paź 2023, 23:11
Lokalizacja: Jerozolima

Re: Sprawy różne

Post autor: Maurycy Orański »

Z Rotrii

Maurycy Wilhelm Jerzy kardynał Orański-Nassau
z łaski Boga król i arcybiskup Jerozolimy,
Nobelissimos
Obrazek
Awatar użytkownika
Aleksy I Komnen
Autokratōr
Posty: 941
Rejestracja: 07 paź 2023, 18:57
Lokalizacja: Bizancjum

Re: Sprawy różne

Post autor: Aleksy I Komnen »

Maurycy Orański pisze: 15 maja 2026, 14:48 Z Rotrii
Herb był za duży i musiałem poszukać jak się dodaje BBCode na skalowany obrazek. Teraz wyświetla się już normalnie. Ale może sobie Król zmienić wymiary, starczy tam zmienić liczbę.
Aleksy I Komnen
Władca Cesarstwa Bizantyjskiego
Basileus kai Autokratōr Rhōmaíōn

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Maurycy Orański
Nōbelissimos
Posty: 591
Rejestracja: 16 paź 2023, 23:11
Lokalizacja: Jerozolima

Re: Sprawy różne

Post autor: Maurycy Orański »

Podoba mi się jak jest. Dziękuję Waszej Cesarskiej Mości.

Maurycy Wilhelm Jerzy kardynał Orański-Nassau
z łaski Boga król i arcybiskup Jerozolimy,
Nobelissimos
Obrazek
Awatar użytkownika
Aleksy I Komnen
Autokratōr
Posty: 941
Rejestracja: 07 paź 2023, 18:57
Lokalizacja: Bizancjum

Re: Sprawy różne

Post autor: Aleksy I Komnen »

Maurycy Orański pisze: 17 maja 2026, 18:41 Podoba mi się jak jest. Dziękuję Waszej Cesarskiej Mości.
Muszę przyznać, że bardzo piękny herb ma Wasza Krolewska Mość. Jest herb rodowy, herb Templariuszy, korona cierniowa do tego herb Kardynalski. Świetne połączenie :)
Aleksy I Komnen
Władca Cesarstwa Bizantyjskiego
Basileus kai Autokratōr Rhōmaíōn

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Maurycy Orański
Nōbelissimos
Posty: 591
Rejestracja: 16 paź 2023, 23:11
Lokalizacja: Jerozolima

Re: Sprawy różne

Post autor: Maurycy Orański »

Jego Świątobliwość wpadł na świetny pomysł wykorzystania realnego herbu Wielkiego Mistrza Zakonu Grobu Bożego.

Maurycy Wilhelm Jerzy kardynał Orański-Nassau
z łaski Boga król i arcybiskup Jerozolimy,
Nobelissimos
Obrazek
Awatar użytkownika
Aleksy I Komnen
Autokratōr
Posty: 941
Rejestracja: 07 paź 2023, 18:57
Lokalizacja: Bizancjum

Re: Sprawy różne

Post autor: Aleksy I Komnen »

Przedwczoraj rocznica upadku Konstantynopola :(
Aleksy I Komnen
Władca Cesarstwa Bizantyjskiego
Basileus kai Autokratōr Rhōmaíōn

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Vilarte
Posty: 4
Rejestracja: 02 lip 2025, 1:17
Kontakt:

Re: Sprawy różne

Post autor: Vilarte »

Ode mnie propozycja, aby poszukać jakiegoś zewnętrznego symulatora zbieżnego z realiami epokowymi Bizancjum, nie wiem, symulator tych wyścigów rydwanów, coś co jest darmowe i nieskomplikowane, a przez to nie wymaga żadnych większych prac wdrożeniowych, tylko założyć konta, opanować zasady i jazda.
Obrazek
Awatar użytkownika
Aleksy I Komnen
Autokratōr
Posty: 941
Rejestracja: 07 paź 2023, 18:57
Lokalizacja: Bizancjum

Re: Sprawy różne

Post autor: Aleksy I Komnen »

Vilarte pisze: 06 cze 2026, 14:26 Ode mnie propozycja, aby poszukać jakiegoś zewnętrznego symulatora zbieżnego z realiami epokowymi Bizancjum, nie wiem, symulator tych wyścigów rydwanów, coś co jest darmowe i nieskomplikowane, a przez to nie wymaga żadnych większych prac wdrożeniowych, tylko założyć konta, opanować zasady i jazda.
Samych wyścigów rydwanów mamy opracowany system. Możecie dołączyć. Jest pewien system który wpływa na to jak zespoły sprawują się podczas wyścigu. Starczy jak tylko weźmiecie i ustawicie sobie antypixel zespołu i wtedy jesteście kibicem.
viewtopic.php?t=118

Przydałoby się zrobić wykaz świąt kiedy by można robić wyścigi. Myślę rocznica powstania Bizancjum, do tego może Wielkanoc, do tego nowy rok. Czy coś jeszcze ?
Aleksy I Komnen
Władca Cesarstwa Bizantyjskiego
Basileus kai Autokratōr Rhōmaíōn

Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum Konstantyna”