Otrzymanie terenu

Tutaj okoliczni mieszkańcy od biedaka po patrycjuszy i służbę cesarską zbierają się do wspólnych, wesołych lub poważnych rozważań.
Awatar użytkownika
Vilarte
Posty: 4
Rejestracja: 02 lip 2025, 1:17
Kontakt:

Otrzymanie terenu

Post autor: Vilarte »

Mam takie pytanie - czy niebędąc obywatelem (nie planuję wnioskować o obywatelstwo na wszelki wypadek, żeby to nie wywołało problemów prawnych w innych krajach, w których zajmuję różne funkcje), mogę zawnioskować o wsparcie w postaci nadania kawałka pustego terenu i opisania go w paru zdaniach, żebym wiedział w jakich ramach prowadzić fabułę?
Do kogo ew. powinienem się skierować @Aleksy I Komnen ?
Obrazek
Awatar użytkownika
Maurycy Orański
Nōbelissimos
Posty: 591
Rejestracja: 16 paź 2023, 23:11
Lokalizacja: Jerozolima

Re: Otrzymanie terenu

Post autor: Maurycy Orański »

Jako król Jerozolimy mam prawo takowy kawałek nadać i jestem chętny to uczynić.

Maurycy Wilhelm Jerzy kardynał Orański-Nassau
z łaski Boga król i arcybiskup Jerozolimy,
Nobelissimos
Obrazek
Awatar użytkownika
Vilarte
Posty: 4
Rejestracja: 02 lip 2025, 1:17
Kontakt:

Re: Otrzymanie terenu

Post autor: Vilarte »

Maurycy Orański pisze: 08 cze 2026, 14:19 Jako król Jerozolimy mam prawo takowy kawałek nadać i jestem chętny to uczynić.
Chętnie, co powinienem zrobić w tym celu?
Obrazek
Awatar użytkownika
Maurycy Orański
Nōbelissimos
Posty: 591
Rejestracja: 16 paź 2023, 23:11
Lokalizacja: Jerozolima

Re: Otrzymanie terenu

Post autor: Maurycy Orański »

Złożyć wniosek z sugestią jaki teren powinien zostać nadany.
viewforum.php?f=36

Maurycy Wilhelm Jerzy kardynał Orański-Nassau
z łaski Boga król i arcybiskup Jerozolimy,
Nobelissimos
Obrazek
Awatar użytkownika
Aleksy I Komnen
Autokratōr
Posty: 941
Rejestracja: 07 paź 2023, 18:57
Lokalizacja: Bizancjum

Re: Otrzymanie terenu

Post autor: Aleksy I Komnen »

Vilarte pisze: 06 cze 2026, 14:37
Mam takie pytanie - czy niebędąc obywatelem (nie planuję wnioskować o obywatelstwo na wszelki wypadek, żeby to nie wywołało problemów prawnych w innych krajach, w których zajmuję różne funkcje), mogę zawnioskować o wsparcie w postaci nadania kawałka pustego terenu i opisania go w paru zdaniach, żebym wiedział w jakich ramach prowadzić fabułę?
Do kogo ew. powinienem się skierować @Aleksy I Komnen ?
Generalnie gospodarka forumowa jest przeznaczona dla obywateli aby mogli kupować sobie ziemie, ale jeśli Król Jerozilimy jest chętny to możecie od niego dostać ziemię w królestwie.
Nadania temów czyli prowincji są dla obywateli i wtedy oni rozwijają tem ale też mogą korzystać i budować swoje majątki, ale to opcja dla obywateli. Jedynie w ziemi Świętej taka opcja może być.
Życzymy powodzenia jeśli się zdecydujecie.
Aleksy I Komnen
Władca Cesarstwa Bizantyjskiego
Basileus kai Autokratōr Rhōmaíōn

Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum Konstantyna”